KONST / Litografier / Färglitografi 14332193
nr 1433 2193
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 14/260, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:15:08
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
22 nov